Ratsaliidu suvine ponikarikas

Hanna Saagpakk ja Anakee
Juba traditsiooniks saanud suvine ERLi korraldatav  takistussõidu ponikarikas on jõudnud poole peale. Viiest etapist ja finaalist koosneva võistlussarja III etapp toimus 19. juunil Pärnumaal Seljametsa talli võistlusväljakul. Ühtlasi oli ka see uue talli poolt korraldatud esimene ratsavõistlus.
Karikasarja arvestus toimub kolmes klassis: I klass - takistuste kõrgus 70/75 cm; II klass –80/85 cm ja III klass – 95/100 cm. Karikasarja tabeliarvestust peetakse ratsanike keskselt, seega võib ratsanik võistelda mitme poniga.
Seljametsas kujunes päeva naelaks kahefaasiline 100 cm parkuur, mille võitsid suurepärase sõiduga eesti tõugu täkk Anakee ja Hanna Saagpakk (RSK Parkuur) meie parimate sportponide ees. Selle võiduga tõusis Hanna ka ponikarika üldarvestuses teisele kohale My Relanderi ja saksa ratsaponi Schecki II järel. Samas klassis tulid auhinnalisele kohale ka eesti täkk Ralf ja Kati Raidma (Vändra RSK).
Allpool olevad hüppepildid on tehtud 100 cm takistustega parkuurist (väljaarvatud Tuisu ja Lizette Vetik).
Järgmine ponikarika etapp toimub 24. juulil Raikkülas, finaal aga 13.-14. augustil Perilas. Soovime  eesti  hobustele edu. Ja kõik eesti hobuse fännid - pöidlad pihku!
Anakee ja Hanna Saagpakk
Ralf ja Kati Raidma
Ramses ja Helena Palu
Renegat ja Heleri Heinrand
Resta ja Kamilla Alma Vilderson
Rodotendron ja Katrin Melts
Romeo ja Maian Kesküll
Tuisu ja Lizette Vetik
Ponikarika III etapp, Seljametsa
Ponikarika III etapp, Seljametsa
Ponikarika III etapp, Seljametsa
Ponikarika III etapp, Seljametsa
Ponikarika III etapp, Seljametsa
Seljametsa 2011