Eesti hobused esinesid horseshowl

Resta ja Kamilla Alma Vilderson. Foto Ago Ruus
 Parima tulemuse said kirja Kamilla Alma Vilderson ja Resta.Veidi tasakaalutu kiirustamine tõi neli karistuspunkti, kuid kiireim aeg tagas kuuenda koha.
 
Silmapaistvaima sõidu tegid vaid kaheteistaastane Kati Raidma ja viieaastane täkk Ralf. Paljude rabedate esituste  hulgast paistsid nad ühtlase ja rahuliku sõiduga kenad välja. Üks mahaajamine ja neli karistuspunkti ning tasuks kaheksas koht. Noorele paarile oli see esimeseks suuremaks võistluseks. Jääme huviga ootama nende edaspidiseid ühiseid starte poniklassis.
 
Kogenud ja muidu edukas Rummu Jüri polnud eriti heas tujus. Sõidu rikkus tõrge, mille Priit Reinaus küll uuel katsel parandas, kuid tulemus jäi siiski kahvatult osalejaterivi lõpuossa. Ebaõnnestus ka Helena Palu ja Ramsese sõit, neid tabas väljalangemine kahe tõrke tõttu.
 
Võidu võttis väga hea sõidu teinud Heidi Mülla saksa ratsaponil Mon Cherg. Kuni viimase startijani oli oht, et võit läheb Soome, kuid Heidi siiski päästis koduse ponispordi au. Neile oli see esimeseks suureks võiduks.

Ingrid Randlaht

Ralf ja Kati Raidma. Foto Ago Ruus
Ramses ja Helena Palu. Foto Ago Ruus
Rummu Jüri ja Priit Reinaus. Foto Ago Ruus
Ponisõidu võitsid Heidi Mülla ja Mon Cherg. Foto Ago Ruus