Hobumessil esitletakse eesti hobust / TÄIENDATUD

EHKÜ boks messil. Foto: Ingrid Randlaht
Sel nädalavahetusel toimuval Helsingi hobumessil on  oma boksikohaga esindatud teiste hobusetõugude seas ka eesti hobune.
"Eesti Hobuse Kaitse Ühingu  boks on messikeskuses Helsinki Horse Fair messi tarvis valmis", teatab Ingrid Randlaht, kes koos Anu Pärisooga Helsingisse sõitsid ja messil meie hobuse kohta teavet jagavad. "Üsna seiklusrikas ettevalmistus algas reede hommikul kihutamisega lörtsises Tallinnas ja kõige vajaliku pealelaadimisega. Kohapeal selgus, et boksi sisseseadmiseks on tarvis suur hulk leidlikkust ja naiselikku lähenemist. Valmis ta sai ja kõik, kes soovisid ja jõudsid oma reklaame ja materjale lähetada, said ka oma koha meie boksis. Messi muud osad on juba lahti ja rahvast liigub palju. Ootame suurt hulka inimesi tutvuma eesti hobusega." Messil on Ingridile ja Anule abiks ka Soome eesti hobuse ühingu (SEHY) inimesed.
Hobumess on avatud Helsingi Messikeskuses laupäeval, 3. märtsil  kl 10-18 ja pühapäeval, 4. märtsil kl 10-17. Messi kohta leiate lisainformatsiooni www.horsefair.fi.

Hobumess Helsingis on hoo sisse saanud - hommikust õhtuni toimuvad lisaks väljapanekutele mitmesugused etendused.  Mõned fotod nähtust, mis Ingridile enam muljet avaldas.

Laamad. Foto Ingrid Randlaht
Sepad. Foto Ingrid Randlaht
Voltižeerimine. Foto Ingrid Randlaht